Aromaterapia Ajurwedyjska-energia roślin

Szkolenie, które pokazuje najpiękniejsze i najskuteczniejsze porady mówiące o tym, jak wspomóc siebie, przyjaciół, rodzinę i klientów w odzyskaniu równowagi i harmonii w życiu codziennym. Dogłębna wiedza o tym, jak można odzyskać spokój, który jest drogą do zdrowia i rozwoju.

Człowiek ciągle poszukuje odpowiedzi, inspiracji oraz nadziei na rozwiązywanie aktualnych problemów ludzkości.

Poszukiwania zbliżają ludzi do starożytnych nauk takich jak Ajurweda, które pomagają w rozumieniu praw rządzących Wszechświatem, naturą i człowiekiem.

Ziemia dała nam swoje żywioły, energie, kamienie, roślinny. To bezcenne dary pomagające zintegrować ciało, umysł i ducha, pomagające przetrwać niespokojne czasy, zachowując większą harmonie i zdrowie.

Aromaterapia wykorzystuje potężną Dusze roślin. Energie i wibracje które rezonują z naszym ciałem.

Czucie ciała, rytuały, medytacja i świadomość otaczającej energii to wyjątkowe doświadczenia, które odmieniają świadomość postrzegania siebie oraz Świata wokół nas.

DLA KOGO?

Nasz kurs adresowany jest do wszystkich, którzy:

 • Interesują się i pragną rozumieć prawa natury, otwarte są na nowe doświadczenia.
 • Szukają sposobów na odzyskanie spokoju, harmonii. Dążą do rozwoju wewnętrznego i odbudowanie naturalnych, wewnętrznych zasobów organizmu do walki ze stresem.
 • Pracujących w branży kosmetycznej, beauty, welness&spa oraz uprawiających zawód masażysty czy fizjoterapeuty.

PROGRAM KURSU:

 • Wprowadzenie do Ajurwedy – filozofia i założenia
 • Aromaterapia – energia Ziemi ukryta w roślinach
 • System energii człowieka
  • Czakry i kolory
  • Oddech i czucie ciała
  • Medytacja z czakrami i aromaterapią
 • Aromaterapia w gabinecie – jak wprowadzić nową usługę

CZAS SZKOLENIA:

piątek: godz: 10:30-18:30 (w tym przerwa obiadowa)
*Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin, w zależności od ilości osób oraz poziomu przyswajalności kursantów :)

MIEJSCE:

Centrum Masaży i Szkoleń OSHIN,
Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 179
(róg ul. Elbląskiej na przeciw małej stacji Orlen)

Możliwość zaparkowania pod kamienicą od strony ul. Elbląskiej. Wejście od szczytu.

Dla nawigacji: ul. Elbląska 1 lub Grunwaldzka 179.
Komunikacja miejska: autobusy linii nr 61, 71, 77, 83
przystanek RONDO MACZKA.

Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz DYPLOM ukończenia kursu.

Korzyści z kursu
Dowiesz się czym jest Ajurweda, aromaterapia i energia w życiu człowieka. Co możesz zrobić, aby ta wiedza była dla Ciebie praktyczna w życiu codziennym, jak wdrożyć nowe rytuały i pobudzić zasoby własnego organizmu.

Otrzymasz sporą dawkę wiedzy teoretycznej, ćwiczeń praktycznych oraz ciekawe materiały dydaktyczne, które mogą być pomocne w budowaniu szczęśliwego życia oraz atrakcyjnej oferty do pracy z Klientami.

Podniesiesz swoje kompetencje, przeniesiesz się na wysokie wibracji miłości i spokoju, rozbudzisz wyobraźnię i zasiejesz ziarno zmian, które otwiera nowe możliwości.

KONTAKT i szczegółowe informacje: Monika: 516 157 759, szkolenia@oshin.pl

PROWADZĄCA: Anna Nocoń

Mentorka pozytywna promująca naturalne piękno i powrót do korzeni. Kosmetolożka, naturopatka, masażystka, terapeutka twarzy, autorytet z zakresu masaży anty aging, ekspert z zakresu psychokosmetyki, szkoleniowiec, autorka programów odmładzających, trenerka holistycznej pracy z ciałem.

Pokazuje jak wykorzystywać ukryty potencjał, jak rozwijać wewnętrzna energię. Od 15 lat zajmuje się również branżą beauty, jest twórczynią trendu kosmetyki pozytywnej, liderem kosmetyki holistycznej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu poprawy kondycji fizycznej i psychicznej, psychologii urody i rozwoju osobistego.

Pokazuje drogi do niekonwencjonalnych/komplementarnych metody terapii naturalnych wykorzystywanych w kosmetologii i nie tylko.

Ukończyła uczelnie z zakresu:

 • International Aesthetics and Massage School in Moscow 2009 -2015 SPA, Estetic&Specyfic Manualistic Concept
 • Zarządzania: Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych (marketing i reklama), Public Speakers Academy (Londyn)
 • Kosmetologii: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, Wydział Medyczny (kosmetologia, specjalizacja anty aging), Wyższa Szkoła Medyczna Wydział Ochrony Zdrowia, Studia Podyplomowe Kosmetologia i Body Fitness, Międzynarodowy Instytut Refleksologii Twarzy, Międzynarodowa Szkoła Masażu Manualistic Aestetic School (Moskwa),
 • Międzynarodowy Instytut Masażu Tajskiego – An Institut of Thai Massage (Tajlandia) Studium Naturalnych Metod Leczenia, Zawodowa Szkoła Masażu
 • Naturopatii: ITCM DAO Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej (Akademia Akupunktury Kosmetycznej oraz Szkoła Naturopatii).

Zgłoszenia

INWESTYCJA: 900 zł
Termin: 03.02.2023
Ilość miejsc: 8

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia i wpłacenia bezzwrotnej kwoty rezerwacyjnej: 300 zł.

KONTO DO WPŁATY:
Centrum OSHIN, 41 1600 1462 1742 4852 5000 0001
Tytuł przelewu: nazwa kursu, data, imię , nazwisko (proszę nie pisać słowa "zaliczka").

W przypadku chęci posiadania faktury, proszę podać mailem (szkolenia@oshin.pl) lub poprzez formularz zgłoszeniowy – niezbędne dane. 

Najkrótszą drogą rezerwacji szkolenia jest opłacenie kursu (lub jego minimalnej kwoty) i wysłanie potwierdzenia wraz ze zgłoszeniem poprzez formularz poniżej.

Formularz zapisu:

Zapis na kurs stacjonarny "Aromaterapia Ajurwedyjska"
Terminy *
Potwierdzenie wpłaty zadatku
Maksymalny rozmiar pliku: 1MB
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na szkolenie jest OSHIN- Holistyczne Centrum Masaży i Szkoleń Kacper Wiśniewski, ul. Grunwaldzka 179, 85-429 Bydgoszcz.
Więcej informacji w Polityce Prywatności.
zgoda na wykorzystanie wizerunku