Nowoczesny masaż Klasyczny

Masaż klasyczny to zbiór technik o zmiennej częstotliwości które można wykorzystywać w formie relaksacyjnej, profilaktycznej czy regeneracyjnej. Jest to podstawowe szkolenie z masażu na bazie którego przyszły terapeuta buduje swój wachlarz umiejętności.

Szkolenie zostało wzbogacone o dodatkowe zagadnienia jak: elementy masażu głębokiego, punkty spustowe czy bańka chińska, co pozwoli przyszłym terapeutom urozmaicić swój masaż tak aby jeszcze lepiej pomagać swoim przyszłym klientom i rozwiązywać problemy bólowe.

Nowoczesny masaż klasyczny to metoda opracowana na bazie 10 letniego doświadczenia w masażu. Szkolenie zawiera najpotrzebniejsze techniki które są stosowane w gabinetach masażu i salonach SPA w Polsce i za granicą.

DLA KOGO?

Początkujących i praktykujących masażystów oraz osób, które zaczynają przygodę z masażem, jako baza do innych technik.

PROGRAM KURSU:

 • anatomia topograficzna (funkcje głównych mięśni człowieka, omówienie mięśni w głównych jednostkach chorobowych) 
 • teoretyczne podstawy masażu klasycznego (krótki rys historyczny, zasady, warunki, przygotowanie stanowiska pracy terapeuty, wskazania, przeciwwskazania, oddziaływanie masażu na organizm człowieka)
 • czas, tempo, płynność wykonywania masażu (jak wykonywać masaż całościowy i częściowy oraz co ma zawierać)
 • ergonomia pracy terapeuty (nauka odpowiedniego ustawiania się podczas masażu, jakie techniki wybierać żeby odciążyć i nie męczyć stawów)
 • opis głównych technik masażu (głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracja, techniki mtg)
 • komunikacja i relacja z klientem (jak przyjmować klientów, jak nawiązywać relacje żeby klienci do nas wracali, jak reagować na trudne sytuacje)
 • badanie napięcia mięśniowego (jak rozpoznać napięte mięśnie, jak pozbyć się bólu mięśni za pomocą odpowiednich technik masażu)
 • praktyczna nauka masażu (grzbiet, kręgosłup, obręcz barkowa, kończyny dolne, brzuch, klatka piersiowa, kończyny górne, szyja, twarz, głowa)

Bonus:

 • elementy masażu tkanek głębokich ( poprawa ruchomości, zniwelowanie napięcia mięśniowego za pomocą wybranych technik),
 • marketing ( jak się promować, jak zacząć, gdzie szukać pracy, rodzaje reklamy)

Każdy uczestnik otrzymuje:

 • skrypt z technikami
 • dyplom ukończenia szkolenia

Czas trwania: 3 dni/ 24 godziny

CZAS SZKOLENIA:

piątek: godz: 11:00-20:00
sobota: godz: 10:00-20:00
niedziela: godz: 10:00-16:00
*Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin, w zależności od ilości osób oraz poziomu przyswajalności kursantów :)

MIEJSCE:

Centrum Masaży i Szkoleń OSHIN,
Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 179
(róg ul. Elbląskiej na przeciw małej stacji Orlen)

Możliwość zaparkowania pod kamienicą od strony ul. Elbląskiej. Wejście od szczytu.

Dla nawigacji: ul. Elbląska 1 lub Grunwaldzka 179.
Komunikacja miejska: autobusy linii nr 61, 71, 77, 83
przystanek RONDO MACZKA.

Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz DYPLOM ukończenia kursu.

KONTAKT i szczegółowe informacje: Monika: 516 157 759, szkolenia@oshin.pl

INFORMACJE O TRENERZE: Maciej Fiedor, mgr fizjoterapii, Absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Czynny praktyk masażu oraz fizjoterapii. Od 8 lat prowadzący szkolenia z zakresu masaży: klasycznych, orientalnych, relaksacyjnych. Przeszkolił setki kursantów. Dzięki doświadczeniu wie, w jaki sposób przekazać wiedzę w sposób najprzystępniejszy i najefektywniejszy dla kursanta. Jest osobą pozytywną, otwartą i zmotywowaną do dalszej nauki oraz rozwoju. Dzięki temu potrafi postawić się w roli zarówno instruktora, jak i kursantów oraz dostosować się do ich oczekiwań.

Zawsze stara się prowadzić zajęcia w ciekawy i interesujący sposób oraz motywować do rozwijania swojej pasji i pogłębiania wiedzy, ponieważ wie, jak jest to ważne.

Brał czynny udział w licznych eventach i prelekcjach dotyczących zdrowego kręgosłupa, stretchingu oraz szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Organizator licznych warsztatów związanych z masażami dla laików jak i dla ludzi związanych z branżą medyczną.

Na co dzień prowadzi własną działalność związaną z fizjoterapią i masażem. W swej pracy łączy klasyczne techniki masażu z mobilizacją, masażem powięziowym i technikami fizjoterapeutycznymi.  Uważa, że masaż i różne terapie nie tylko redukują stres, zmęczenie, napięcia mięśniowe ale mają uzdrawiający wpływ na osiągnięcie harmonii między ciałem a umysłem.

Zgłoszenia

INWESTYCJA: 1200 zł netto
Termin: 21-23.01.2022 (1 zjazd), 05-06.02.2022 (2 zjazd)

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia i wpłacenia bezzwrotnej kwoty rezerwacyjnej: 300 zł.

KONTO DO WPŁATY:
Centrum OSHIN, 78 1140 2004 0000 3402 7702 7659
Tytuł przelewu: nazwa kursu, data, imię , nazwisko (proszę nie pisać słowa "zaliczka").

W przypadku chęci posiadania faktury, proszę podać mailem (szkolenia@oshin.pl) lub poprzez formularz zgłoszeniowy – niezbędne dane. 

Najkrótszą drogą rezerwacji szkolenia jest opłacenie kursu (lub jego minimalnej kwoty) i wysłanie potwierdzenia wraz ze zgłoszeniem poprzez formularz poniżej.

Formularz zapisu:

Zapis na kurs nowoczesnego masażu Klasycznego
Terminy *
Potwierdzenie wpłaty
Maksymalny rozmiar pliku: 1MB
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na szkolenie jest Centrum OSHIN F.H.U. Danuta Wilma ul. Grunwaldzka 179 Bydgoszcz (85 – 429). Więcej informacji w Polityce Prywatności.
zgoda na wykorzystanie wizerunku