Tradycyjny Masaż Tajski

Tradycyjny masaż tajski tzw. bierna joga. To połączenie technik mobilizacyjnych i głębokiej akupresury. Ta holistyczna metoda leczenia (człowiek to całość fizyczno-duchowa). W rozumieniu tym wszystkie narządy są wzajemnie powiązane a na ich działanie wpływają nasze emocje, tryb życia, stan psychiczny czy miejsce w którym żyjemy na co dzień.

Jako główny cel masażu tajskiego przyjmuje się przywrócenie przepływu energii, która została zaburzona wskutek choroby, złego trybu życia czy stresu. W Tajlandii stosowany od setek lat jako zabieg leczniczy jak i profilaktycznie w celu rozluźnienia i przeciwdziałania wielu jednostkom chorobowym. Techniki masażu tajskiego przydatne są przede wszystkim by utrzymać i poprawić elastyczność mięśni, więzadeł, czy poprawić ruchomość stawów. Pomocny jest również w przypadku bólów mięśni, głowy, czy innych przewlekłych schorzeń. Masaż ten polecany jest również osobom, które odczuwają ciągłe zmęczenie czy brak energii. Ma on prowadzić do wewnętrznej harmonii duszy i ciała. Wycisza organizm, jednocześnie pobudzając ciało do działania.

DLA KOGO?

Nasz kurs adresowany jest do każdej osoby chcącej pracować z ciałem w warunkach domowych lub uprawiającej zawód masażysty czy fizjoterapeuty.

PROGRAM KURSU:

  • definicja i historia masażu tajskiego (główne składowe masażu, cel, indywidualne podejście, style masażu, szkoły)
  • działanie i efekt (wskazania, przeciwwskazania do wykonywania masażu, kontakt klientem, techniki masażu, teoria 5 elementów, wyjaśnienie roli i przepływu energii w ciele człowieka)
  • zaufanie (podejście do klienta, przygotowanie pomieszczenia, materaca, stroju)
  • tempo, częstotliwość, czas (jak dobrać odpowiednią siłę do ciała klienta, bezpieczne wykorzystanie balansu swojego ciała, prawidłowe rozciąganie)
  • kierunek, ułożenie ciała (zasady wykonywania masażu tajskiego zgodnie z tradycją tajską, rola oddechu, ergonomia pracy masażysty)
  • praktyka masażu (masaż w 5 pozycjach złożeniowych)
  • marketing (jak się promować, jak zacząć)

CZAS SZKOLENIA:

sobota: godz: 12:00-20:00 (w tym przerwa obiadowa)
niedziela: godz: 10:00- 18:00 (w tym przerwa obiadowa)
*Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin, w zależności od ilości osób oraz poziomu przyswajalności kursantów :)

MIEJSCE:

Centrum Masaży i Szkoleń OSHIN,
Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 179
(róg ul. Elbląskiej na przeciw małej stacji Orlen)

Możliwość zaparkowania pod kamienicą od strony ul. Elbląskiej. Wejście od szczytu.

Dla nawigacji: ul. Elbląska 1 lub Grunwaldzka 179.
Komunikacja miejska: autobusy linii nr 61, 71, 77, 83
przystanek RONDO MACZKA.

Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz DYPLOM ukończenia kursu.

KONTAKT i szczegółowe informacje: Monika: 516 157 759, szkolenia@oshin.pl

INFORMACJE O TRENERZE: Maciej Fiedor, mgr fizjoterapii, Absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Czynny praktyk masażu oraz fizjoterapii. Od 8 lat prowadzący szkolenia z zakresu masaży: klasycznych, orientalnych, relaksacyjnych. Przeszkolił setki kursantów. Dzięki doświadczeniu wie, w jaki sposób przekazać wiedzę w sposób najprzystępniejszy i najefektywniejszy dla kursanta. Jest osobą pozytywną, otwartą i zmotywowaną do dalszej nauki oraz rozwoju. Dzięki temu potrafi postawić się w roli zarówno instruktora, jak i kursantów oraz dostosować się do ich oczekiwań.

Zawsze stara się prowadzić zajęcia w ciekawy i interesujący sposób oraz motywować do rozwijania swojej pasji i pogłębiania wiedzy, ponieważ wie, jak jest to ważne.

Brał czynny udział w licznych eventach i prelekcjach dotyczących zdrowego kręgosłupa, stretchingu oraz szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Organizator licznych warsztatów związanych z masażami dla laików jak i dla ludzi związanych z branżą medyczną.

Na co dzień prowadzi własną działalność związaną z fizjoterapią i masażem. W swej pracy łączy klasyczne techniki masażu z mobilizacją, masażem powięziowym i technikami fizjoterapeutycznymi.  Uważa, że masaż i różne terapie nie tylko redukują stres, zmęczenie, napięcia mięśniowe ale mają uzdrawiający wpływ na osiągnięcie harmonii między ciałem a umysłem.

Zgłoszenia

INWESTYCJA: 1100 zł.
Termin: wkrótce

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia i wpłacenia bezzwrotnej kwoty rezerwacyjnej: 300 zł.

KONTO DO WPŁATY:
Centrum OSHIN, 78 1140 2004 0000 3402 7702 7659
Tytuł przelewu: nazwa kursu, data, imię , nazwisko (proszę nie pisać słowa "zaliczka").

W przypadku chęci posiadania faktury, proszę podać mailem (szkolenia@oshin.pl) lub poprzez formularz zgłoszeniowy – niezbędne dane. 

Najkrótszą drogą rezerwacji szkolenia jest opłacenie kursu (lub jego minimalnej kwoty) i wysłanie potwierdzenia wraz ze zgłoszeniem poprzez formularz poniżej.

Formularz zapisu:

Zapis na kurs stacjonarny Tradycyjnego Masażu Tajskiego
Terminy *
Potwierdzenie wpłaty
Maksymalny rozmiar pliku: 1MB
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na szkolenie jest Centrum OSHIN F.H.U. Danuta Wilma ul. Grunwaldzka 179 Bydgoszcz (85 – 429). Więcej informacji w Polityce Prywatności.
zgoda na wykorzystanie wizerunku