O nas

Jak miło, że tutaj zaglądasz 🙂
Mam na imię Monika.
Jestem masażystką, terapeutką, konsultantką ajurwedy, coachem oddechu i instruktorem fitness oraz trenerką metody Pilates.
Wykorzystuje wiedzę z tych wszystkich dziedzin, by tworzyć najlepsze kursy i jak najwięcej przekazać wiedzy. A mam już sporo praktyki. Masuję od 2008 roku.
Od 2009 prowadzę Holistyczne Centrum Masaży i szkoleń OSHIN w Bydgoszczy, które cieszy się sporym powodzeniem i uznaniem, a o którym możesz więcej poczytać tutaj: oshin.pl

Od 2010 roku prowadzę szkolenia z masaży oraz metody Pilates.
Odwiedziłam już sporo znanych ośrodków Spa i przeszkoliłam setki masażystów oraz fizjoterapeutów. Mam w swojej ofercie również kursy dla miłośników masaży, które można praktykować w zaciszu domowym wśród najbliższych i znajomych.
Na markę OSHIN pracuje także sklep internetowy z najlepszymi olejami, kosmetykami naturalnymi, organicznymi i ajurwedyjskimi: sklep.oshin.pl

W ciągłej podróży po świecie zdobywam wiedzę ze źródeł, by móc dzielić się nią w gabinetach oraz na kursach. Przywiozłam dla Was z Indii masaże i zabiegi ajurwedyjskie, z Egiptu rewelacyjny masaż egipski, z Bali masaż balijski, a od Hawajki uczyłam się masażu hawajskiego.

Praktykuję i uczę podejścia holistycznego, tak traktuję człowieka- jako nierozerwalną całość.
Jego ciało niczym zapisaną  księgę osobistej historii, a umysł jako drogę do równowagi i spokoju.
Od 20 lat prowadzę regularne treningi metodą Pilates, od 15 lat szkolę instruktorów,
terapeutów i każdego, kto ma świadomość ciała i chciałaby nauczyć się tej metody od podstaw.

To, co robię to moja pasja. Jestem tzw „duszą artystyczną”.
Oprócz tego kocham taniec; tańczę przy każdej okazji. Kocham ciepłe rytmy Bachaty, Salsy oraz gorący Reagetton. Muzyka to mój drugi oddech.
Jeśli mam wolny weekend czytam, maluję, piszę, na co przyjdzie mi ochota.
Także, jak czytasz, nie nudzę się. Jestem we wszystkim co robię na 100% – to jest magia 'bycia obecnym’, to niczym medytacja… Tego można  (a nawet trzeba) się nauczyć 🙂
Poza tym kocham Naturę, na której łonie spędzam sporo czasu, wyciszając umysł i karmiąc zmysły.


Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie i będziemy mieli okazję się poznać 🙂

Komu dedykuję swoje kursy i szkolenia:
·  masażystom, terapeutom,
·  laikom-miłośnikom masaży i świadomego dotyku,
·  instruktorom sportu, absolwentom AWF,
·  ośrodkom Spa&Wellness,
·  kosmetologom,
·  miłośnikom metody Pilates

Jakie kursy oferuję? Zarówno stacjonarne jak i online
A oto, co oferuję: https://szkoleniaoshin.pl/oferta

WSPÓŁPRACUJĄ ZE MNĄ:

Anna Nocoń

Mentorka pozytywna promująca naturalne piękno i powrót do korzeni. Kosmetolożka, naturopatka, terapeutka twarzy, autorytet z zakresu masaży anty aging, ekspert z zakresu psychokosmetyki, szkoleniowiec, autorka programów odmładzających, znawczyni kobiecej duszy. Od 25 zajmuje się pozytywnym myśleniem, skutecznie testuje metody kreowania rzeczywistości i tworzy wokół siebie świat pełen pozytywnych emocji.

Pracowitość, konsekwencja i odwaga połączone z pasja oraz wiarą w powodzenie pomogły jej w pozbyciu się własnych, licznych ograniczeń fizycznych i emocjonalnych. Wielki entuzjazm w działaniu oraz zaangażowanie były drogą do zdobywania doświadczeń w umiejętnym rozwiązywaniu wyzwań oraz zdobywaniu pewności siebie.

Pokazuje drogi do niekonwencjonalnych/komplementarnych metody terapii naturalnych.

Uczy jak wykorzystywać ukryty potencjał, jak rozwijać wewnętrzna energię. Od 15 lat zajmuje się również branżą beauty, jest twórczynią trendu kosmetyki pozytywnej, liderem kosmetyki holistycznej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu poprawy kondycji fizycznej i psychicznej, psychologii urody i rozwoju osobistego.

Ukończyła uczelnie z zakresu:

  • Zarządzania: Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych (marketing i reklama), Public Speakers Academy (Londyn)
  • Kosmetologii: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, Wydział Medyczny (kosmetologia, specjalizacja anty aging), Wyższa Szkoła Medyczna Wydział Ochrony Zdrowia,
  • Studia Podyplomowe Kosmetologia i Body Fitness,
  • Międzynarodowy Instytut Refleksologii Twarzy,
  • Międzynarodowa Szkoła Masażu Manualistic Aestetic School (Moskwa),
  • Międzynarodowy Instytut Masażu Tajskiego – An Institut of Thai Massage (Tajlandia) Studium Naturalnych Metod Leczenia, Zawodowa Szkoła Masażu
  • Naturopatii: ITCM DAO Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej (Akadmia Akupunktury Kosmetycznej oraz Szkoła Naturopatii)