RYTUAŁ ANTI-AGE

W zależności od wieku i stanu skóry dobieramy indywidualnie jeden z następujących zabiegów:

1. Rytuał na twarz ANTI AGE TIME REVERSE LAKSHMI
Dla skóry do 40 roku życia.

Do 40 roku życia skóra jest jeszcze młoda, ale nie tak jak w wieku dwudziestu lat: pojawiają się pierwsze zmarszczki, a skóra zaczyna potrzebować większego odżywienia. W tej grupie wiekowej kobieta jest nadal w fazie pełnej transformacji. Towarzyszące jej ciąże i szczyty hormonalne wymagają nawadniania. Żyje pełnią życia w szalonym tempie. Kluczowe są dla niej „odżywianie i nawilżanie”. W tym przypadku Rytuał Antiage to kuracja prawdziwie profilaktyczna o skoncentrowanym działaniu antyoksydacyjnym. Rytuał zapewnia prawidłowe i dogłębne nawilżenie. Skóra staje się bardziej promienna, świeższa i bardziej stonowana, a redukcja oznak zmęczenia i utraty napięcia jest bardzo wyraźna.

2. Rytuał na twarz ANTI AGE TIMELESS LAKSHMI
Dla skóry do 50 roku życia.

Kobieta po czterdziestce ma wystarczające doświadczenie i dojrzałość, aby odkrywać nowe oblicza siebie, dając więcej przestrzeni swojej wewnętrznej sile i temu, co naprawdę ważne w jej życiu. Jest to wiek „TAK”, w którym kobieta, świadoma własnych cech i potrzeb, znajduje większą stabilność i siłę woli, dając głos osobistej ekspresji i pewności siebie. Po 40 roku życia skóra staje się bardziej wymagająca. Nowe cykle hormonalne wymagają składników odżywczych, substancji i witamin, które będą ją wspierały. W tym przypadku Rytuał Antiage Timeless to zabieg prawdziwie pielęgnacyjny, zapewnia prawidłowe i dogłębne nawilżenie, widoczną redukcję zmarszczek oraz stopniową restrukturyzację skóry. Skóra staje się bardziej promienna i wyraźnie młodsza; jest zrewitalizowana, świeższa i bardziej stonowana, a redukcja oznak zmęczenia i utraty napięcia jest bardzo wyraźna.

3. Rytuał na twarz ANTI AGE GOLD LAKSHMI
Dla skóry powyżej 50 roku życia.

Kobieta w pełni świadoma siebie, oświecona i kompletna, która w równowadze wykorzystuje swoją siłę, odwagę i mądrość, aby poprawić jakość swojego życia i życia wokół niej. Jest to wiek „WIEM”, w którym świadomość, połączenie z większą całością i mądrość sprawiają, że kobieta jest skupiona, umie analizować sytuację i decydować, bo dopiero teraz jej perspektywa jest świeża i szeroka. Po 50 roku życia skóra może tracić jędrność i traci prawidłowy owal twarzy/ Skóra staje się jeszcze cieńsza. Mogą pojawiać się przebarwienia, dużo cienkich zmarszczek mimicznych lub mniej głębszych. W tym przypadku Rytuał Anti Age Gold to prawdziwa maszyna do cofania czasu. Odmładza, ujędrnia i odbudowuje skórę. Działa wypełniająco i nadaje kształt przywraca kontur twarzy.

DLA KOGO?

Szkolenie przeznaczone dla osób, które pracują w branży kosmetycznej, SPA&Wellness, masażystów i terapeutów zainteresowane holistycznymi podejściem do piękna i urody.

CZAS SZKOLENIA:

sobota: godz: 10:00- 18:00
niedziela: godz: 10:00- 18:00
*Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin, w zależności od ilości osób oraz poziomu przyswajalności kursantów :)

MIEJSCE:

Ul. Poleska 6, Katowice.

Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz DYPLOM ukończenia kursu.

CZAS TRWANIA: 2 dni

KONTAKT i szczegółowe informacje: Monika: 516 157 759, szkolenia@oshin.pl

PROWADZĄCA: Anna Nocoń

od 2010 roku jestem właścicielką salonu Anna Nocoń kosmetyka i terapie naturalne.

Na co dzień pracuję jako kosmetolożka, specjalistka ds. kosmetyki holistycznej, terapeutka twarzy, naturopatka i hirudoterapeutka. Jestem również szkoleniowcem i zajmuję się dystrybucją luksusowej marki kosmetyków naturalnych Lakshmi, której jestem wyłączą przedstawicielką w Polsce.

Zaangażowanie, entuzjazm i pasja, która towarzyszy mi każdego dnia pomogły mi stworzyć wyjątkowe miejsce na Ziemi, salon Kosmetyki Pozytywnej i Terapii Naturalnych, w którym propaguje się holistyczne podejście do urody oraz szeroko rozumianą psychokosmetologię, promuje się zdrowy styl życia oraz uważność skierowaną na redukcję stresu i przywracanie harmonii w ciele.  Niezwykle cenię sobie współpracę z Klientami, która przynosi spektakularne i trwałe efekty zarówno terapeutyczne jak i urodowe. Mam przyjemność kształcić pod swoim okiem wyjątkowy personel. Współpracownicy są olbrzymią częścią mojego sukcesu, dzielą ze mną pasje i zainteresowania.

W życiu towarzyszy mi jedna misja i jeden cel – pracuję z Kobietami i dla Kobiet. Sama nieustannie się zmieniam, jestem w ciągłej podróży. Własny rozwój jest dla mnie drogą do budowania Kobiecego Świata wypełnionego miłością, akceptacją, radością i siłą. Uroda i piękno to skutek uboczny harmonii ciała i ducha.

Zgłoszenia

INWESTYCJA: 500 zł + 3000 zł -materiały potrzebne do zabiegów (wystarczą na 10 - 60 zabiegów)
Termin: 18-19.12.2021 i 22-23.01.2022

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia i wpłacenia bezzwrotnej kwoty rezerwacyjnej: 1000 zł.

KONTO DO WPŁATY:
Centrum OSHIN, 78 1140 2004 0000 3402 7702 7659
Tytuł przelewu: nazwa kursu, data, imię , nazwisko (proszę nie pisać słowa "zaliczka").

W przypadku chęci posiadania faktury, proszę podać mailem (szkolenia@oshin.pl) lub poprzez formularz zgłoszeniowy – niezbędne dane. 

Najkrótszą drogą rezerwacji szkolenia jest opłacenie kursu (lub jego minimalnej kwoty) i wysłanie potwierdzenia wraz ze zgłoszeniem poprzez formularz poniżej.

Formularz zapisu:

Zapis na kurs stacjonarny Rytuał ANTI-AGE
Terminy *
Potwierdzenie wpłaty
Maksymalny rozmiar pliku: 1MB
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na szkolenie jest Centrum OSHIN F.H.U. Danuta Wilma ul. Grunwaldzka 179 Bydgoszcz (85 – 429). Więcej informacji w Polityce Prywatności.
zgoda na wykorzystanie wizerunku