RYTUAŁ ANTI-AGE

W zależności od wieku i stanu skóry dobieramy indywidualnie jeden z następujących zabiegów:

1. Rytuał na twarz ANTI AGE TIME REVERSE LAKSHMI
Dla skóry do 40 roku życia.

Do 40 roku życia skóra jest jeszcze młoda, ale nie tak jak w wieku dwudziestu lat: pojawiają się pierwsze zmarszczki, a skóra zaczyna potrzebować większego odżywienia. W tej grupie wiekowej kobieta jest nadal w fazie pełnej transformacji. Towarzyszące jej ciąże i szczyty hormonalne wymagają nawadniania. Żyje pełnią życia w szalonym tempie. Kluczowe są dla niej „odżywianie i nawilżanie”. W tym przypadku Rytuał Antiage to kuracja prawdziwie profilaktyczna o skoncentrowanym działaniu antyoksydacyjnym. Rytuał zapewnia prawidłowe i dogłębne nawilżenie. Skóra staje się bardziej promienna, świeższa i bardziej stonowana, a redukcja oznak zmęczenia i utraty napięcia jest bardzo wyraźna.

2. Rytuał na twarz ANTI AGE TIMELESS LAKSHMI
Dla skóry do 50 roku życia.

Kobieta po czterdziestce ma wystarczające doświadczenie i dojrzałość, aby odkrywać nowe oblicza siebie, dając więcej przestrzeni swojej wewnętrznej sile i temu, co naprawdę ważne w jej życiu. Jest to wiek „TAK”, w którym kobieta, świadoma własnych cech i potrzeb, znajduje większą stabilność i siłę woli, dając głos osobistej ekspresji i pewności siebie. Po 40 roku życia skóra staje się bardziej wymagająca. Nowe cykle hormonalne wymagają składników odżywczych, substancji i witamin, które będą ją wspierały. W tym przypadku Rytuał Antiage Timeless to zabieg prawdziwie pielęgnacyjny, zapewnia prawidłowe i dogłębne nawilżenie, widoczną redukcję zmarszczek oraz stopniową restrukturyzację skóry. Skóra staje się bardziej promienna i wyraźnie młodsza; jest zrewitalizowana, świeższa i bardziej stonowana, a redukcja oznak zmęczenia i utraty napięcia jest bardzo wyraźna.

3. Rytuał na twarz ANTI AGE GOLD LAKSHMI
Dla skóry powyżej 50 roku życia.

Kobieta w pełni świadoma siebie, oświecona i kompletna, która w równowadze wykorzystuje swoją siłę, odwagę i mądrość, aby poprawić jakość swojego życia i życia wokół niej. Jest to wiek „WIEM”, w którym świadomość, połączenie z większą całością i mądrość sprawiają, że kobieta jest skupiona, umie analizować sytuację i decydować, bo dopiero teraz jej perspektywa jest świeża i szeroka. Po 50 roku życia skóra może tracić jędrność i traci prawidłowy owal twarzy/ Skóra staje się jeszcze cieńsza. Mogą pojawiać się przebarwienia, dużo cienkich zmarszczek mimicznych lub mniej głębszych. W tym przypadku Rytuał Anti Age Gold to prawdziwa maszyna do cofania czasu. Odmładza, ujędrnia i odbudowuje skórę. Działa wypełniająco i nadaje kształt przywraca kontur twarzy.

DLA KOGO?

Szkolenie przeznaczone dla osób, które pracują w branży kosmetycznej, SPA&Wellness, masażystów i terapeutów zainteresowane holistycznymi podejściem do piękna i urody.

CZAS SZKOLENIA:

sobota: godz: 10:00- 18:00
niedziela: godz: 10:00- 18:00
*Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin, w zależności od ilości osób oraz poziomu przyswajalności kursantów :)

MIEJSCE:

ul. Podleska 6, KatowiceMikołów

Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz DYPLOM ukończenia kursu.

CZAS TRWANIA: 2 dni

KONTAKT i szczegółowe informacje: 509 929 777, szkolenia@oshin.pl

PROWADZĄCA: Anna Nocoń

Mentorka pozytywna promująca wartości kobiet, naturalne piękno i powrót do korzeni. Kosmetolożka, naturopatka, terapeutka twarzy, autorytet z zakresu masaży anty aging, ekspert z zakresu psychokosmetyki, szkoleniowiec, autorka programów odmładzających, znawczyni kobiecej duszy. Certyfikowana instruktorka jogi twarzy metodą Yogaatractive.

Od 25 lat zajmuje się pozytywnym myśleniem, skutecznie testuje metody kreowania rzeczywistości i tworzy wokół siebie świat pełen pozytywnych emocji. Pracowitość, konsekwencja i odwaga połączone z pasja oraz wiarą w powodzenie pomogły jej w pozbyciu się własnych, licznych ograniczeń fizycznych i emocjonalnych. Wielki entuzjazm w działaniu oraz zaangażowanie były drogą do zdobywania doświadczeń w umiejętnym rozwiązywaniu wyzwań oraz zdobywaniu pewności siebie.

Pokazuje kobietom jak wykorzystywać ukryty potencjał, jak rozwijać wewnętrzna energię. Od 15 lat zajmuje się również branżą beauty, jest twórczynią trendu kosmetyki pozytywnej, liderem kosmetyki holistycznej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu poprawy kondycji fizycznej i psychicznej, psychologii urody i rozwoju osobistego.

Występuje publiczne na kongresach kosmetologicznych, publikuje w prasie branżowej oraz kobiecej, pomaga w odnajdywaniu własnych ścieżek, pewności siebie oraz akceptacji. Wspiera w rozumieniu własnego ciała.

Pokazuje drogi do niekonwencjonalnych/komplementarnych metody terapii naturalnych wykorzystywanych w kosmetologii.

Certyfikowana instruktorka Jogi Twarzy Yogattractive.

Ukończyła uczelnie z zakresu:

  • International Aesthetics and Massage School in Moscow 2009 -2015 SPA, Estetic&Specyfic Manualistic Concept
  • Zarządzania: Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych (marketing i reklama), Public Speakers Academy (Londyn)
  • Kosmetologii: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, Wydział Medyczny (kosmetologia, specjalizacja anty aging), Wyższa Szkoła Medyczna Wydział Ochrony Zdrowia, Studia Podyplomowe Kosmetologia i Body Fitness, Międzynarodowy Instytut Refleksologii Twarzy, Międzynarodowa Szkoła Masażu Manualistic Aestetic School (Moskwa),
  • Międzynarodowy Instytut Masażu Tajskiego – An Institut of Thai Massage (Tajlandia) Studium Naturalnych Metod Leczenia, Zawodowa Szkoła Masażu
  • Naturopatii: ITCM DAO Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej (Akademia Akupunktury Kosmetycznej oraz Szkoła Naturopatii).

Zgłoszenia

INWESTYCJA: 500 zł + 3000 zł -materiały potrzebne do zabiegów (wystarczą na 10 - 60 zabiegów)
Termin: 18-19.12.2021, 22-23.01.2022

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia i wpłacenia bezzwrotnej kwoty rezerwacyjnej: 1000 zł.

KONTO DO WPŁATY:
Centrum OSHIN, 41 1600 1462 1742 4852 5000 0001
Tytuł przelewu: nazwa kursu, data, imię, nazwisko (proszę nie pisać słowa "zaliczka").

W przypadku chęci posiadania faktury, proszę podać niezbędne dane poprzez formularz zgłoszeniowy. 

Najkrótszą drogą rezerwacji szkolenia jest opłacenie kursu (lub jego minimalnej kwoty) i wysłanie potwierdzenia wraz ze zgłoszeniem poprzez formularz poniżej.

Formularz zapisu:

Zapis na kurs stacjonarny Rytuał ANTI-AGE
Terminy *
Potwierdzenie wpłaty
Maksymalny rozmiar pliku: 1MB
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na szkolenie jest OSHIN- Holistyczne Centrum Masaży i Szkoleń Kacper Wiśniewski, ul. Grunwaldzka 179, 85-429 Bydgoszcz.
Więcej informacji w Polityce Prywatności.
zgoda na wykorzystanie wizerunku