RYTUAŁ ANTI-AGE

W zależności od wieku i stanu skóry dobieramy indywidualnie jeden z następujących zabiegów:

1. Rytuał na twarz ANTI AGE TIME REVERSE LAKSHMI
Dla skóry do 40 roku życia.

Do 40 roku życia skóra jest jeszcze młoda, ale nie tak jak w wieku dwudziestu lat: pojawiają się pierwsze zmarszczki, a skóra zaczyna potrzebować większego odżywienia. W tej grupie wiekowej kobieta jest nadal w fazie pełnej transformacji. Towarzyszące jej ciąże i szczyty hormonalne wymagają nawadniania. Żyje pełnią życia w szalonym tempie. Kluczowe są dla niej „odżywianie i nawilżanie”. W tym przypadku Rytuał Antiage to kuracja prawdziwie profilaktyczna o skoncentrowanym działaniu antyoksydacyjnym. Rytuał zapewnia prawidłowe i dogłębne nawilżenie. Skóra staje się bardziej promienna, świeższa i bardziej stonowana, a redukcja oznak zmęczenia i utraty napięcia jest bardzo wyraźna.

2. Rytuał na twarz ANTI AGE TIMELESS LAKSHMI
Dla skóry do 50 roku życia.

Kobieta po czterdziestce ma wystarczające doświadczenie i dojrzałość, aby odkrywać nowe oblicza siebie, dając więcej przestrzeni swojej wewnętrznej sile i temu, co naprawdę ważne w jej życiu. Jest to wiek „TAK”, w którym kobieta, świadoma własnych cech i potrzeb, znajduje większą stabilność i siłę woli, dając głos osobistej ekspresji i pewności siebie. Po 40 roku życia skóra staje się bardziej wymagająca. Nowe cykle hormonalne wymagają składników odżywczych, substancji i witamin, które będą ją wspierały. W tym przypadku Rytuał Antiage Timeless to zabieg prawdziwie pielęgnacyjny, zapewnia prawidłowe i dogłębne nawilżenie, widoczną redukcję zmarszczek oraz stopniową restrukturyzację skóry. Skóra staje się bardziej promienna i wyraźnie młodsza; jest zrewitalizowana, świeższa i bardziej stonowana, a redukcja oznak zmęczenia i utraty napięcia jest bardzo wyraźna.

3. Rytuał na twarz ANTI AGE GOLD LAKSHMI
Dla skóry powyżej 50 roku życia.

Kobieta w pełni świadoma siebie, oświecona i kompletna, która w równowadze wykorzystuje swoją siłę, odwagę i mądrość, aby poprawić jakość swojego życia i życia wokół niej. Jest to wiek „WIEM”, w którym świadomość, połączenie z większą całością i mądrość sprawiają, że kobieta jest skupiona, umie analizować sytuację i decydować, bo dopiero teraz jej perspektywa jest świeża i szeroka. Po 50 roku życia skóra może tracić jędrność i traci prawidłowy owal twarzy/ Skóra staje się jeszcze cieńsza. Mogą pojawiać się przebarwienia, dużo cienkich zmarszczek mimicznych lub mniej głębszych. W tym przypadku Rytuał Anti Age Gold to prawdziwa maszyna do cofania czasu. Odmładza, ujędrnia i odbudowuje skórę. Działa wypełniająco i nadaje kształt przywraca kontur twarzy.

DLA KOGO?

Szkolenie przeznaczone dla osób, które pracują w branży kosmetycznej, SPA&Wellness, masażystów i terapeutów zainteresowane holistycznymi podejściem do piękna i urody.

CZAS SZKOLENIA:

sobota: godz: 10:00- 18:00
niedziela: godz: 10:00- 18:00
*Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin, w zależności od ilości osób oraz poziomu przyswajalności kursantów :)

MIEJSCE:

ul. Podleska 6, KatowiceMikołów

Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz DYPLOM ukończenia kursu.

CZAS TRWANIA: 2 dni

KONTAKT i szczegółowe informacje: 509 929 777, szkolenia@oshin.pl

PROWADZĄCA: Anna Nocoń

Mentorka pozytywna promująca naturalne piękno i powrót do korzeni. Kosmetolożka, naturopatka, masażystka, terapeutka twarzy, autorytet z zakresu masaży anty aging, ekspert z zakresu psychokosmetyki, szkoleniowiec, autorka programów odmładzających, trenerka holistycznej pracy z ciałem.

Pokazuje jak wykorzystywać ukryty potencjał, jak rozwijać wewnętrzna energię. Od 15 lat zajmuje się również branżą beauty, jest twórczynią trendu kosmetyki pozytywnej, liderem kosmetyki holistycznej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu poprawy kondycji fizycznej i psychicznej, psychologii urody i rozwoju osobistego.

Pokazuje drogi do niekonwencjonalnych/komplementarnych metody terapii naturalnych wykorzystywanych w kosmetologii i nie tylko.

Certyfikowana instruktorka Jogi Twarzy Yogattractive.

Ukończyła uczelnie z zakresu:

  • International Aesthetics and Massage School in Moscow 2009 -2015 SPA, Estetic&Specyfic Manualistic Concept
  • Zarządzania: Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych (marketing i reklama), Public Speakers Academy (Londyn)
  • Kosmetologii: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, Wydział Medyczny (kosmetologia, specjalizacja anty aging), Wyższa Szkoła Medyczna Wydział Ochrony Zdrowia, Studia Podyplomowe Kosmetologia i Body Fitness, Międzynarodowy Instytut Refleksologii Twarzy, Międzynarodowa Szkoła Masażu Manualistic Aestetic School (Moskwa),
  • Międzynarodowy Instytut Masażu Tajskiego – An Institut of Thai Massage (Tajlandia) Studium Naturalnych Metod Leczenia, Zawodowa Szkoła Masażu
  • Naturopatii: ITCM DAO Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej (Akademia Akupunktury Kosmetycznej oraz Szkoła Naturopatii).

Zgłoszenia

INWESTYCJA: 500 zł + 3000 zł -materiały potrzebne do zabiegów (wystarczą na 10 - 60 zabiegów)
Termin: 18-19.12.2021, 22-23.01.2022

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia i wpłacenia bezzwrotnej kwoty rezerwacyjnej: 1000 zł.

KONTO DO WPŁATY:
Centrum OSHIN, 41 1600 1462 1742 4852 5000 0001
Tytuł przelewu: nazwa kursu, data, imię , nazwisko (proszę nie pisać słowa "zaliczka").

W przypadku chęci posiadania faktury, proszę podać niezbędne dane poprzez formularz zgłoszeniowy. 

Najkrótszą drogą rezerwacji szkolenia jest opłacenie kursu (lub jego minimalnej kwoty) i wysłanie potwierdzenia wraz ze zgłoszeniem poprzez formularz poniżej.

Formularz zapisu:

Zapis na kurs stacjonarny Rytuał ANTI-AGE
Terminy *
Potwierdzenie wpłaty
Maksymalny rozmiar pliku: 1MB
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na szkolenie jest OSHIN- Holistyczne Centrum Masaży i Szkoleń Kacper Wiśniewski, ul. Grunwaldzka 179, 85-429 Bydgoszcz.
Więcej informacji w Polityce Prywatności.
zgoda na wykorzystanie wizerunku