Opinie


Długo nie mogłam przekonać się do pilatesu, twierdząc że „to tylko takie rozciąganie”, ale zobaczyłam filmik Moniki o korzyściach płynących z ćwiczeń i stwierdziłam „dobra, spróbuję”. Okazuje się, że tak naprawdę nie miałam pojęcia czym jest pilates. Z racji wykonywanej pracy bardzo często bolały mnie plecy i czasem miałam problemy, żeby się schylić czy wyprostować. Już po miesiącu ćwiczeń z Moniką zauważyłam, ze ból pleców jakby zmalał, moje ciało stało się trochę bardziej „gibkie” no i z każdą kolejną sesją z coraz większą łatwością przychodzi mi wykonywanie ćwiczeń. Wtedy wiem, że już czas na kolejny „level”. Podoba mi się pozytywna energia i spokój, który bije z filmików Moniki, bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, czas spędzony na ćwiczeniach mija więc bardzo przyjemnie. Polecam wszystkim, którzy tak jak ja mają problemy z bólem pleców!

Asia Sowa

Ciężko ubrać w słowa to co stało na kursie masażu intuicyjnego u Moniki. Od samego początku było dużo magii, której siła wciąż rosła, aż pod koniec osiągnęła punkt kulminacyjny i przekonałem się, że Monika jest Aniołem, który z jakiegoś powodu stanął na mojej drodze ? Przyjechałem nauczyć się paru technik, bez większych oczekiwań. To co wyniosłem nie sposób opisać słowami. Znajdziecie tu rzetelną wiedzę opartą wielką wrażliwością i doświadczeniem, ale także zrozumienie, wsparcie i dobre słowo. ❤

Arkadiusz Konieczka

Monika to cudowna otwarta osoba! Od razu nawiązałam z nią dobry kontakt przez co na szkoleniu czułam się bardzo swobodnie ? Szkolenie fantastyczne, Monika bardzo profesjonalne przekazuje wiedzę, robi to w tak ciekawy sposób, że nie zauważysz jak twoje ciało już samo zapamiętuje pierwsze ruchy masażu ? Dzięki Monice czuje, że zmienię swoje podejście do życia i mocniej wgłębię się w tajniki masażu ☺️☺️

Kamila Przywieczerska

Z całego serca polecam szkolenia u Moniki❤️ To nie tylko kursy masażu ale i praca nad własnym wnętrzem. Monika to niesamowita kobieta z ogromną wiedzą, pasją, zaangażowaniem i cudowną energią.

Patrycja Jaćmierska

W Centum Szkoleniowym OSHIN miałem praktycznie pierwsze stuknięcie z prawdziwym masażem. I dzięki szerokiej wiedzy instruktorki oraz fantastycznych instruktorów które załatwia , moja wiedza na temat masażu się znacznie poszerzyła. Podczas szkolenia w małych grupach, jest przyjemna atmosfera co powoduje ze się szybkie i intensywne łapanie informacji oraz wyczucia co i jak . Bardzo polecam ?

Giuliano Kaźmierczak

Profesjonalna organizacja, indywidualne podejście. Miła i serdeczna atmosfera. Zadbanie o każdy szczegół. Tak wyglądają szkolenia w Oshin. Dziękuję Monika. Dziękuję Nizar!!! Polecam całym sercem!

Irena Dokucka

30 lat pracuję w zawodzie kosmetyczki, prowadzę dużą klinikę urody ,korzystałam z wielu szkoleń ale takiego profesjonalizmu i cudownej ,pomocnej atmosfery nigdy nie doświadczyłam. Z całym sercem polecam Centrum prowadzonej przez uroczą osobę Monikę. Nazir jest największym profesjonalista w swoim fachu. Korzystajcie koleżanki i koledzy, bo warto.

Ewa Urbanowicz

Baaardzo polecam szkolenia u Moniki ? Byłam zachwycona, ale przede wszystkim znalazłam to czego szukałam. Profesjonalne podejście, bardzo miła atmosfera, intensywna szkolenie! wszystko super. Dziękuję kochana, na pewno jeszcze Cię odwiedzę.

Anna Marta

Z całego serca wszystkim polecam Centrum Szkoleniowe OSHIN. Atmosfera i profesjonalizm jest po prostu nie do opisania. Cudowne miejsce na ziemi ❤️ jeszcze raz bardzo dziękuje i do zobaczenia ?

Anna Szymczak

Bardzo polecam szkolenie w OSHIN z masażu ujędrniającego. Ciekawe techniki, holistyczne podejście, dużo wiedzy, kameralna grupa, świetna atmosfera. Na pewno jeszcze zawitam, pozdrawiam?

Justyna Adamczyk

POLECAM z całego serca!!! Cudowna atmosfera, wspaniali ludzie, profesjonalne szkolenie! Dwa cudownie dni pracy, wiadomości, nowych doświadczeń.
Mam nadzieję, że wrócę do Was!

Karolina Mydlikowska

Do Pilatesa zbierałam się już jakiś czas, a dopiero oferta Moniki przekonała mnie w 100%. Trenuję online już ponad 3 miesiące i jestem bardzo zadowolona z efektów. Wcześniej miałam problemy z kolanem, a dzięki treningom zauważyłam niesamowitą poprawę. Kolano już nie boli nawet przy schodzeniu. Podoba mi się energia Moniki i sposób prowadzenia zajęć. W Pilatesie Basic wszystko dokładnie tłumaczy, zwraca stałą uwagę uczestnika na oddech oraz pozytywnie motywuje. Polecam każdemu kto chce rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z Pilatesem.

Izabela Sądel

Witam serdecznie. Polecam zarówno masaże jak i szkolenia u Pani Moniki , 10/10 punktów za organizację, jasno przekazane informacje i świetną atmosfere!!!

Kamila Zawół

Bardzo skorzystałam na szkoleniu podstaw pilatesu. Monika prowadziła szkolenie bardzo profesjonalnie i szczegółowo. Wiedziałam, że ćwiczenia pilatesu to bardzo szeroka dziedzina wiedzy, ale przekonałam się, że na szkolenie samych podstaw można poświęcić nie godziny czy dni, ale całe miesiące i dłużej. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim zainteresowanym. Dodam jeszcze, że u Monika w swoim Centrum Szkoleniowym tworzy zawsze kameralną, bardzo miłą i przyjazną atmosferę!!!

Irmina Ziółkowska

Jedno z najlepszych miejsc szkoleniach. Można nauczyć się wyjątkowych technik, a atmosfera podczas szkolenia bezstresowa.
Polecam z całego serca ?❤️

Natalia Starikiewicz

W ostatni weekend miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z metody Pilates, które prowadziła Monika. Szczerze polecam każdemu! Monika ma ogromną wiedzę i przekazuje ją w cudowny sposób. Było dużo teorii, ale głównie skupiałyśmy się na kształceniu umiejętności praktycznych. Bardzo podobała mi się również kameralna i przemiła atmosfera podczas zajęć.
Dziękuję Moniko! 

Magdalena Dworska-Ścieszyńska

Polecam szkolenie u Moniki, która jest wulkanem energii, małą kobietka o wielkim sercu i jeszcze większej duszy, która unosi się na obłoku pełnym energii, wiary i wiedzy. Oczy pełne iskierek oświetlają drogę po której kroczy. Ma praktyczne doświadczenie i głowę pełna mądrych książek. Warto szkolić się w Centrum Szkoleniowe OSHIN. Pozdrawiam i dziękuje.

Anna Nocoń