Opinie


Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka

Witam serdecznie. Polecam zarówno masaże jak i szkolenia u Pani Moniki , 10/10 punktów za organizację, jasno przekazane informacje i świetną atmosfere!!!

Kamila Zawół

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka

Bardzo skorzystałam na szkoleniu podstaw pilatesu. Monika prowadziła szkolenie bardzo profesjonalnie i szczegółowo. Wiedziałam, że ćwiczenia pilatesu to bardzo szeroka dziedzina wiedzy, ale przekonałam się, że na szkolenie samych podstaw można poświęcić nie godziny czy dni, ale całe miesiące i dłużej. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim zainteresowanym. Dodam jeszcze, że u Monika w swoim Centrum Szkoleniowym tworzy zawsze kameralną, bardzo miłą i przyjazną atmosferę!!!

Irmina Ziółkowska

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka

Jedno z najlepszych miejsc szkoleniach. Można nauczyć się wyjątkowych technik, a atmosfera podczas szkolenia bezstresowa.
Polecam z całego serca 🙂❤️

Natalia Starikiewicz

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka

W ostatni weekend miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z metody Pilates, które prowadziła Monika. Szczerze polecam każdemu! Monika ma ogromną wiedzę i przekazuje ją w cudowny sposób. Było dużo teorii, ale głównie skupiałyśmy się na kształceniu umiejętności praktycznych. Bardzo podobała mi się również kameralna i przemiła atmosfera podczas zajęć.
Dziękuję Moniko! 

Magdalena Dworska-Ścieszyńska

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka

Polecam szkolenie u Moniki, która jest wulkanem energii, małą kobietka o wielkim sercu i jeszcze większej duszy, która unosi się na obłoku pełnym energii, wiary i wiedzy. Oczy pełne iskierek oświetlają drogę po której kroczy. Ma praktyczne doświadczenie i głowę pełna mądrych książek. Warto szkolić się w Centrum Szkoleniowe OSHIN. Pozdrawiam i dziękuje.

Anna Nocoń