Joga i medytacja ze skupieniem na energii oddechu i Kundalini

JOGA I MEDYTACJA w tradycji siaktyjskiej (www.arunkumarsharma.com)

4-godzinny warsztat, który pokaże nam podstawowe techniki pozwalające obudzić energię kundalini i uzdrowić ciało i umysł docierając do ośrodka Mocy – duszy.

Kiedy “Kundalini Shakti” poprzez praktyki jogi jest obudzona, ciało posiada więcej energii do inicjowania i podtrzymywania zmian w naszym aktualnym życiu bycia tu i teraz.

Praktyka jogi i medytacji ze skupieniem na technikach oddechowych.

To wprowadzenie do podstawowych jogicznych praktyk jest adresowane dla każdej osoby chętnej poznać jogę i medytację. Jest to wejście na ścieżkę wewnętrznego rozwoju, uwzględniając pozycję ciała, kręgosłupa oraz przepływu oddechu z energią “prany”. Podczas sesji dochodzi do oczyszczenia i uwolnienia blokad oraz napięć, które są powodem wszelkich chorób i zaburzeń na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym jak i energetycznym. W zależności od stopnia gotowości dochodzi do subtelnych oraz głębokich transformacji.

Warsztaty prowadzi:  Monika Kwik, Kundalini International Yoga

Nr tel. 570 560 164

CO BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ NA SPOTKANIE?

Zadbaj o wygodny strój na czas zajęć oraz nie spożywanie posiłku 1-1.5h przed praktyką.

MIEJSCE:

OSHIN Centrum Masaży i Szkoleń Bydgoszcz 

85-420 Bydgoszcz, ul. Kraszewskiego 7 (Okole)


PROWADZĄCA: Monika Kwik (Chinmaya)

Ukończyła kurs nauczycielski Jogi Kundalini w Londyńskiej szkole według tradycji jogina Bhajana. Podczas 6 letniego pobytu w Indiach kontynuowała drogę rozwoju na ścieżce jogi. W starożytnym mieście Varanasi poznała swojego nauczyciela jogina i tantryka Pandita Aruna Kumara Sharmę.
z 300-letnią tradycją rodzinną inicjował Monikę na ścieżce „sadhany” jogi i tantry, wtajemniczając w drogę związaną z energią Kundalini. Monika zajmuje się także naukowym i filozoficznym podejściem do tematu. Podczas 10 letniej praktyki nauczania jogi i medytacji wykształciła autorską metodę opartą na starożytnej tradycji. Na swojej drodze prowadzi wielu studentów z kraju i zagranicy w poznanie ścieżki jogicznej.

Zgłoszenia

INWESTYCJA: 380 zł. Dla osób biorących udział ponownie cena 350zł.

TERMIN: 12.11.2023

GODZINA: 10:00 - 14: 00

ILOŚĆ MIEJSC: Liczba osób ograniczona, max 8-10 osób, każdemu poświęcona jest wystarczającą ilość uwagi

ZGŁOSZENIA: Zapisy odbywają się poprzez wpłatę 200 zł zaliczki oraz przesłanie potwierdzenia wpłaty na e-mail: yoginichinmayi@gmail.com

KONTO DO WPŁATY: Santander Bank 31 1910 1048 2110 0150 1162 0001


Najkrótszą drogą rezerwacji jest opłacenie warsztatu (w całości lub jeśli jest taka informacja powyżej - zaliczki) i wysłanie potwierdzenia wpłaty na podany adres e-mail oraz wypełnienie formularza poniżej.

Formularz zapisu:

Zapis na warsztaty Joga i Medytacja - nowe