Kurs Instruktor Pilates Equipment

Innowacja w odkrywaniu ćwiczeń Pilates. Zajęcia, podczas których wykorzystujemy podstawę ćwiczeń Pilates, a także ich modyfikacje, przy użyciu przyborów. To zarówno urozmaicenie ćwiczeń Pilates jak i zwiększenie ich intensywności. Niezwykle efektywny trening, w którym wzmacniasz zarówno mięśnie przykręgosłupowe jak i mięśnie globalne całego ciała. Przybory pozwalają na intensywniejszą pracę mięśni oraz zwiększają koncentrację na ćwiczeniu, a co za tym idzie kontrolę organizmu i własnego ciała. Wspaniały trening modelujący i wzmacniający.

CEL TRENINGU:
poprawa elastyczności ciała, zwiększenie siły mięśni, w szczególności mięśni brzucha, dolnej części pleców, bioder i pośladków, zachowanie równowagi mięśni po obu stronach ciała, poprawa kontroli mięśni pleców oraz kończyn, wysmuklenie sylwetki, poprawa stabilności kręgosłupa, zwiększenie świadomości swojego ciała, nauka prawidłowego, pełnego oddechu, poprawa koordynacji ruchowej i równowagi, rozluźnienie ramion, karku, i górnej części pleców.

CEL SZKOLENIA:
Na szkoleniu poznasz specyfikę pracy z małym sprzętem do Pilates. Każdy moduł składa się z części teoretycznej i praktycznej, w której poznasz ćwiczenia z użyciem sprzętu: EASY BALL (mała piłka), RING (krążek) oraz FITSEAT (dysk stabilizujący).

DLA KOGO?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które ukończyły co najmniej szkolenie z podstaw metody Pilates i chcą pogłębić swoją wiedzę oraz poznać nowe metody pracy, rozwiązania i możliwości, które daje sprzęt.

CZAS SZKOLENIA:

sobota: godz: 12:00 - 18:00
niedziela: godz: 10:00-14:00*
*Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin, w zależności od ilości osób oraz poziomu przyswajalności kursantów :)

MIEJSCE:

Centrum Masaży i Szkoleń OSHIN,
Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 179
(róg ul. Elbląskiej na przeciw małej stacji Orlen)

Możliwość zaparkowania pod kamienicą od strony ul. Elbląskiej. Wejście od szczytu.

Dla nawigacji: ul. Elbląska 1 lub Grunwaldzka 179.
Komunikacja miejska: autobusy linii nr 61, 71, 77, 83
przystanek RONDO MACZKA.

Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz DYPLOM ukończenia kursu.

KONTAKT i szczegółowe informacje: Monika: 516 157 759, szkolenia@oshin.pl

TRENERKA: Monika Wilma-Wiśniewska, prowadząca od 2009 roku Centrum Masaży i Szkoleń OSHIN, masażystka, terapeutka, instruktor sportu, konsultantka ajurwedy, trenerka metody Pilates, coach oddechu, szkoleniowiec. Miłośniczka holistycznego podejścia do ciała i zdrowego trybu życia. Pasjonatka szeroko pojętej pracy z ciałem.

 

Zgłoszenia

INWESTYCJA: 500 zł. netto
Termin: wkrótce

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia i wpłacenia bezzwrotnej, minimalnej kwoty: 300 zł.

KONTO DO WPŁATY:
Centrum OSHIN, 78 1140 2004 0000 3402 7702 7659
Tytuł przelewu: nazwa kursu, data, imię , nazwisko (proszę nie pisać słowa "zaliczka").

W przypadku chęci posiadania faktury, proszę podać mailem (szkolenia@oshin.pl) lub poprzez formularz zgłoszeniowy – niezbędne dane. 

Najkrótszą drogą rezerwacji szkolenia jest opłacenie kursu (lub jego minimalnej kwoty) i wysłanie potwierdzenia wraz ze zgłoszeniem poprzez formularz poniżej.

Formularz zapisu:

Zapis na kurs stacjonarny - Pilates Equipment
Terminy *
Potwierdzenie wpłaty
Maksymalny rozmiar pliku: 1MB
Zgoda RODO *