Japoński masaż liftingujący twarzy „Kobido”+ taping estetyczny.

Kolejny skuteczny i sprawdzony masaż z serii Orientalnych. W Polsce jest od 2009 roku, ale dopiero niedawno zdobył ogromną popularność, ze względu na swoje efektywne działanie, widoczne już po 1 masażu! Kobido to tradycja sięgająca XV wieku! 

Masaż ten jest intensywnym zabiegiem działającym na głębokie struktury skóry. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest naturalny lifting. Idealna alternatywa dla osób, które nie lubią lub nie mogą korzystać z zabiegów iniekcyjnych ( w tym botoksu) Japoński masaż liftingujący twarzy składa się z paru etapów, od odprężenia poprzez drenaż i akupresurę do liftingu. Jest szybki, konkretny. Działa przede wszystkim na owal twarzy i wzmocnienie mięśni twarzy, a co za tym idzie-jej napięcie i ujędrnienie. Trwa od 60 do 90 minut, jeśli zastosujesz po sesji naturalną, orientalną maseczkę (niektórym przyda się delikatne schłodzenie i wyciszenie)

Taping to dodatkowe wsparcie dla podtrzymania efektu liftingu bądź drenażu, w zależności od potrzeby. Czasami jest zbawienny przy bruksizmie i innych napięciach w obrębie twarzoczaszki. 

CIEKAWOSTKA: Japońskie kobiety dbają o swoją skórę. Znają i stosują wiele technik masaży twarzy. Dzisiaj kilka słów dlaczego warto robić masaż Kobido. Po pierwsze, w Japonii uważa się, że piękna skóra jest oznaką dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia. W związku z tym kobiety starają się dbać o swoją skórę, aby zachować młody i zdrowy wygląd przez jak najdłuższy czas. Masaż kobido jest często stosowany w celu stymulowania krążenia krwi i limfy, co pomaga w redukcji obrzęków i poprawie ogólnego wyglądu skóry.

Po drugie, japońskie kobiety są znane z dbałości o szczegóły i precyzji. Masaż kobido wymaga delikatności i precyzji, dlatego też kobiety, które praktykują tę technikę, mogą rozwijać te umiejętności.
Po trzecie, kobiety w Japonii cenią sobie relaks i czas dla siebie. Masaż kobido może być relaksujący i pomaga w redukcji stresu i napięcia, co przyczynia się do ogólnego samopoczucia.
Warto również wspomnieć, że kultura japońska jest bardzo związana z tradycją i dążeniem do harmonii. Masaż kobido ma swoje korzenie w tradycyjnej sztuce teatralnej, która ma na celu osiągnięcie harmonii ciała, umysłu i ducha. Właśnie dlatego kobiety w Japonii, dbając o swoją skórę za pomocą szczególnych technik masażu, mogą odnaleźć równowagę i harmonię w swoim życiu.
 
 

DLA KOGO?

Kurs przeznaczony jest dla masażystów, kosmetyczek i terapeutów SPA.  Potrzebne są sprawne ręce i zwinne palce, oczywiście – wszystko jest do wytrenowania 🙂 Zaletą kursu jest kameralna grupa maks. 6 osób i indywidualne podejście do każdego kursanta !

PROGRAM KURSU:

Intensywny PROGRAM 2-dniowego KURSU:

Zajęcia teoretyczne 1. Historia i przeznaczenie liftingującego masażu twarzy. 2. Działanie i poszczególne etapy zabiegu. 3. Wpływ na skórę, mięśnie i wygląd. 4. Wskazania i przeciwwskazania.

Zajęcia praktyczne  Praktyczna nauka masażu, składającego się z 4 etapów oraz nauka nakładania tejpów

( Nocleg -we własnym zakresie, polecam  B&B Kraszewskiego 3 A – na pieszo do nas :))

 

W Katowicach kurs obydwa się w Katowice-Mikołów, ul. Podleska 31. Tel: 695888895 

Komunikacja, autobus nr 37. Przystanek Mikołów,Podleska.

 

CZAS SZKOLENIA:

sobota: godz: 10:00- 19:00
niedziela: godz: 9:00- 16:00
*Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin, w zależności od ilości osób oraz poziomu przyswajalności kursantów :)

MIEJSCE:

Centrum Masaży i Szkoleń OSHIN,
85-420 Bydgoszcz, ul. Kraszewskiego 7 (Okole)

Autobusy linii: 51, 58, 61, 71, 77 Tanie taxi: 196 22

Najbliższe miejsce noclegowe: B&B Kraszewskiego 3A

Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz DYPLOM ukończenia kursu.

Kurs grupowy zaczyna się od 3 osób (do maksymalnie 8 osób). Pracujemy w parach.

Kurs indywidualny- do 2 osób. Podane ceny są za 1 osobę.

KONTAKT i szczegółowe informacje: 509 929 777, szkolenia@oshin.pl

PROWADZĄCA: Anna Nocoń

Mentorka pozytywna promująca wartości kobiet, naturalne piękno i powrót do korzeni. Kosmetolożka, naturopatka, terapeutka twarzy, autorytet z zakresu masaży anty aging, ekspert z zakresu psychokosmetyki, szkoleniowiec, autorka programów odmładzających, znawczyni kobiecej duszy. Certyfikowana instruktorka jogi twarzy metodą Yogaatractive.

Od 25 lat zajmuje się pozytywnym myśleniem, skutecznie testuje metody kreowania rzeczywistości i tworzy wokół siebie świat pełen pozytywnych emocji. Pracowitość, konsekwencja i odwaga połączone z pasja oraz wiarą w powodzenie pomogły jej w pozbyciu się własnych, licznych ograniczeń fizycznych i emocjonalnych. Wielki entuzjazm w działaniu oraz zaangażowanie były drogą do zdobywania doświadczeń w umiejętnym rozwiązywaniu wyzwań oraz zdobywaniu pewności siebie.

Pokazuje kobietom jak wykorzystywać ukryty potencjał, jak rozwijać wewnętrzna energię. Od 15 lat zajmuje się również branżą beauty, jest twórczynią trendu kosmetyki pozytywnej, liderem kosmetyki holistycznej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu poprawy kondycji fizycznej i psychicznej, psychologii urody i rozwoju osobistego.

Występuje publiczne na kongresach kosmetologicznych, publikuje w prasie branżowej oraz kobiecej, pomaga w odnajdywaniu własnych ścieżek, pewności siebie oraz akceptacji. Wspiera w rozumieniu własnego ciała.

Pokazuje drogi do niekonwencjonalnych/komplementarnych metody terapii naturalnych wykorzystywanych w kosmetologii.

Certyfikowana instruktorka Jogi Twarzy Yogattractive.

Ukończyła uczelnie z zakresu:

  • International Aesthetics and Massage School in Moscow 2009 -2015 SPA, Estetic&Specyfic Manualistic Concept
  • Zarządzania: Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych (marketing i reklama), Public Speakers Academy (Londyn)
  • Kosmetologii: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, Wydział Medyczny (kosmetologia, specjalizacja anty aging), Wyższa Szkoła Medyczna Wydział Ochrony Zdrowia, Studia Podyplomowe Kosmetologia i Body Fitness, Międzynarodowy Instytut Refleksologii Twarzy, Międzynarodowa Szkoła Masażu Manualistic Aestetic School (Moskwa),
  • Międzynarodowy Instytut Masażu Tajskiego – An Institut of Thai Massage (Tajlandia) Studium Naturalnych Metod Leczenia, Zawodowa Szkoła Masażu
  • Naturopatii: ITCM DAO Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej (Akademia Akupunktury Kosmetycznej oraz Szkoła Naturopatii).

Zgłoszenia

INWESTYCJA: 1850 zł
Termin: 10-11.02.2024, 06-07.04.2024, 08-09.06.2024
Ilość miejsc: 10

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia i wpłacenia bezzwrotnej kwoty rezerwacyjnej: 500 zł.

KONTO DO WPŁATY:
Centrum OSHIN, 41 1600 1462 1742 4852 5000 0001
Tytuł przelewu: nazwa kursu, data, imię, nazwisko (proszę nie pisać słowa "zaliczka").

W przypadku chęci posiadania faktury, proszę podać niezbędne dane poprzez formularz zgłoszeniowy. 

Najkrótszą drogą rezerwacji szkolenia jest opłacenie kursu (lub jego minimalnej kwoty) i wysłanie potwierdzenia wraz ze zgłoszeniem poprzez formularz poniżej.

Formularz zapisu:

Zapis na kurs masażu Kobido
Terminy *
Potwierdzenie wpłaty
Maksymalny rozmiar pliku: 1MB
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na szkolenie jest OSHIN- Holistyczne Centrum Masaży i Szkoleń Kacper Wiśniewski, ul. Grunwaldzka 179, 85-429 Bydgoszcz.
Więcej informacji w Polityce Prywatności.
zgoda na wykorzystanie wizerunku