Japoński masaż liftingujący twarzy „Kobido”+ taping estetyczny.

Kolejny skuteczny i sprawdzony masaż z serii Orientalnych. W Polsce jest od 2009 roku, ale dopiero niedawno zdobył ogromną popularność, ze względu na swoje efektywne działanie, widoczne już po 1 masażu! Kobido to tradycja sięgająca XV wieku! 

Masaż ten jest intensywnym zabiegiem działającym na głębokie struktury skóry. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest naturalny lifting. Idealna alternatywa dla osób, które nie lubią lub nie mogą korzystać z zabiegów iniekcyjnych ( w tym botoksu) Japoński masaż liftingujący twarzy składa się z paru etapów, od odprężenia poprzez drenaż i akupresurę do liftingu. Jest szybki, konkretny. Działa przede wszystkim na owal twarzy i wzmocnienie mięśni twarzy, a co za tym idzie-jej napięcie i ujędrnienie. Trwa od 60 do 90 minut, jeśli zastosujesz po sesji naturalną, orientalną maseczkę (niektórym przyda się delikatne schłodzenie i wyciszenie)

Taping to dodatkowe wsparcie dla podtrzymania efektu liftingu bądź drenażu, w zależności od potrzeby. Czasami jest zbawienny przy bruksizmie i innych napięciach w obrębie twarzoczaszki. 

CIEKAWOSTKA: Japońskie kobiety dbają o swoją skórę. Znają i stosują wiele technik masaży twarzy. Dzisiaj kilka słów dlaczego warto robić masaż Kobido. Po pierwsze, w Japonii uważa się, że piękna skóra jest oznaką dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia. W związku z tym kobiety starają się dbać o swoją skórę, aby zachować młody i zdrowy wygląd przez jak najdłuższy czas. Masaż kobido jest często stosowany w celu stymulowania krążenia krwi i limfy, co pomaga w redukcji obrzęków i poprawie ogólnego wyglądu skóry.

Po drugie, japońskie kobiety są znane z dbałości o szczegóły i precyzji. Masaż kobido wymaga delikatności i precyzji, dlatego też kobiety, które praktykują tę technikę, mogą rozwijać te umiejętności.
Po trzecie, kobiety w Japonii cenią sobie relaks i czas dla siebie. Masaż kobido może być relaksujący i pomaga w redukcji stresu i napięcia, co przyczynia się do ogólnego samopoczucia.
Warto również wspomnieć, że kultura japońska jest bardzo związana z tradycją i dążeniem do harmonii. Masaż kobido ma swoje korzenie w tradycyjnej sztuce teatralnej, która ma na celu osiągnięcie harmonii ciała, umysłu i ducha. Właśnie dlatego kobiety w Japonii, dbając o swoją skórę za pomocą szczególnych technik masażu, mogą odnaleźć równowagę i harmonię w swoim życiu.
 
 

DLA KOGO?

Kurs przeznaczony jest dla masażystów, kosmetyczek i terapeutów SPA.  Potrzebne są sprawne ręce i zwinne palce, oczywiście – wszystko jest do wytrenowania 🙂 Zaletą kursu jest kameralna grupa maks. 6 osób i indywidualne podejście do każdego kursanta !

PROGRAM KURSU:

Intensywny PROGRAM 2-dniowego KURSU:

Zajęcia teoretyczne 1. Historia i przeznaczenie liftingującego masażu twarzy. 2. Działanie i poszczególne etapy zabiegu. 3. Wpływ na skórę, mięśnie i wygląd. 4. Wskazania i przeciwwskazania.

Zajęcia praktyczne  Praktyczna nauka masażu, składającego się z 4 etapów oraz nauka nakładania tejpów

( Nocleg -we własnym zakresie, polecam  B&B Kraszewskiego 3 A – na pieszo do nas :))

 

W Katowicach kurs obydwa się w Katowice-Mikołów, ul. Podleska 31. Tel: 695888895 

Komunikacja, autobus nr 37. Przystanek Mikołów,Podleska.

 

CZAS SZKOLENIA:

sobota: godz: 10:00- 19:00
niedziela: godz: 9:00- 16:00
*Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin, w zależności od ilości osób oraz poziomu przyswajalności kursantów :)

MIEJSCE:

Centrum Masaży i Szkoleń OSHIN,
85-420 Bydgoszcz, ul. Kraszewskiego 7 (Okole)

Autobusy linii: 51, 58, 61, 71, 77 Tanie taxi: 196 22

Najbliższe miejsce noclegowe: B&B Kraszewskiego 3A


Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz DYPLOM ukończenia kursu.

Kurs grupowy zaczyna się od 3 osób (do maksymalnie 8 osób). Pracujemy w parach.

Kurs indywidualny- do 2 osób. Podane ceny są za 1 osobę.

KONTAKT i szczegółowe informacje: 509 929 777, szkolenia@oshin.pl

PROWADZĄCA: Anna Nocoń

Mentorka pozytywna promująca naturalne piękno i powrót do korzeni. Kosmetolożka, naturopatka, masażystka, terapeutka twarzy, autorytet z zakresu masaży anty aging, ekspert z zakresu psychokosmetyki, szkoleniowiec, autorka programów odmładzających, trenerka holistycznej pracy z ciałem.

Pokazuje jak wykorzystywać ukryty potencjał, jak rozwijać wewnętrzna energię. Od 15 lat zajmuje się również branżą beauty, jest twórczynią trendu kosmetyki pozytywnej, liderem kosmetyki holistycznej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu poprawy kondycji fizycznej i psychicznej, psychologii urody i rozwoju osobistego.

Pokazuje drogi do niekonwencjonalnych/komplementarnych metody terapii naturalnych wykorzystywanych w kosmetologii i nie tylko.

Certyfikowana instruktorka Jogi Twarzy Yogattractive.

Ukończyła uczelnie z zakresu:

  • International Aesthetics and Massage School in Moscow 2009 -2015 SPA, Estetic&Specyfic Manualistic Concept
  • Zarządzania: Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych (marketing i reklama), Public Speakers Academy (Londyn)
  • Kosmetologii: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa, Wydział Medyczny (kosmetologia, specjalizacja anty aging), Wyższa Szkoła Medyczna Wydział Ochrony Zdrowia, Studia Podyplomowe Kosmetologia i Body Fitness, Międzynarodowy Instytut Refleksologii Twarzy, Międzynarodowa Szkoła Masażu Manualistic Aestetic School (Moskwa),
  • Międzynarodowy Instytut Masażu Tajskiego – An Institut of Thai Massage (Tajlandia) Studium Naturalnych Metod Leczenia, Zawodowa Szkoła Masażu
  • Naturopatii: ITCM DAO Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej (Akademia Akupunktury Kosmetycznej oraz Szkoła Naturopatii).

Zgłoszenia

INWESTYCJA: 1850 zł
Szkolenie indywidualne: 2800 zł/1os, 2500zł/2os
Termin: 28-29.10.2023 Bydgoszcz, 02-03.12.2023 Bydgoszcz
Ilość miejsc: 10

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia i wpłacenia bezzwrotnej kwoty rezerwacyjnej: 500 zł.

KONTO DO WPŁATY:
Centrum OSHIN, 41 1600 1462 1742 4852 5000 0001
Tytuł przelewu: nazwa kursu, data, imię , nazwisko (proszę nie pisać słowa "zaliczka").

W przypadku chęci posiadania faktury, proszę podać niezbędne dane poprzez formularz zgłoszeniowy. 

Najkrótszą drogą rezerwacji szkolenia jest opłacenie kursu (lub jego minimalnej kwoty) i wysłanie potwierdzenia wraz ze zgłoszeniem poprzez formularz poniżej.

Formularz zapisu:

Zapis na kurs masażu Kobido
Terminy *
Potwierdzenie wpłaty
Maksymalny rozmiar pliku: 1MB
Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na szkolenie jest OSHIN- Holistyczne Centrum Masaży i Szkoleń Kacper Wiśniewski, ul. Grunwaldzka 179, 85-429 Bydgoszcz.
Więcej informacji w Polityce Prywatności.
zgoda na wykorzystanie wizerunku