Ajurwedyjski DUET- Kurs masażu głowy i twarzy

Ten ajurwedyjski DUET to: Masaż głowy SHIROABHYANGA i masaż twarzy MUKHABHYANGA Zapraszam na jednodniowy, intensywny KURS, który przeznaczony jest dla masażystów, kosmetyczek i terapeutów SPA. Idealny duet na te czasy ! INDYJSKI MASAŻ GŁOWY- Shiroabhyanga. Ten wyjątkowy 20-minutowy, olejowy masaż głowy odbywa się na siedząco. Niezwykle odpręża całe ciało i mega relaksuje! W Centrum Masaży OSHIN wykonujemy go często przed ajurwedyjskim masażem Abhyanga. Wybrałam dla Was najlepsze techniki, by już od pierwszych ruchów poczuć ten przyjemny dreszcz na całym ciele. Masaż można wykonać również na sucho, jednak to nie ten sam efekt. Masaż głowy likwiduje chroniczne napięcia w okolicy karku i ramion. Pomaga w odżywieniu skóry głowy i cebulek. Doskonale redukuje doshe Vata. Wycisza i „opróżnia” głowę z nadmiaru kłębiących się myśli. AJURWEDYJSKI MASAŻ TWARZY- Mukhabhyanga. Masaż Mukabhyanga odpręża mięśnie, stymuluje mikrokrążenie twarzy, poprawia ukrwienie skóry, czyli ujędrnia. Zapobiega powstawaniu zmarszczek, opóźnia procesy starzenia się skóry. Nadaje skórze blasku i świeżości, wspomaga oczyszczanie i działa drenująco. Masaż ten polecany jest również cerom skłonnym do zaburzeń dermatologicznych. Na szkoleniu dowiesz się więcej na temat olei i kosmetyków ajurwedyjskich i ich właściwego zastosowania. Opowiem też trochę o swojej podróży do Indii. I , co ważne, doświadczysz tych zabiegów na sobie!   Czas trwania: 2 dni Przerwa na ciepły posiłek: 1h

DLA KOGO?

Dla terapeutów, masażystów, konsultantów ajurwedy, osób pracujących z ciałem a także tych, którzy chcą nauczyć się tych bezpiecznych technik  masaży na własne potrzeby.

CZAS SZKOLENIA:

sobota: godz: 11:00- 20:00
niedziela: godz: 10:00-18:00
*Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin, w zależności od ilości osób oraz poziomu przyswajalności kursantów :)

MIEJSCE:

Centrum Masaży i Szkoleń OSHIN,
Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 179
(róg ul. Elbląskiej na przeciw małej stacji Orlen)

Możliwość zaparkowania pod kamienicą od strony ul. Elbląskiej. Wejście od szczytu.

Dla nawigacji: ul. Elbląska 1 lub Grunwaldzka 179.
Komunikacja miejska: autobusy linii nr 61, 71, 77, 83
przystanek RONDO MACZKA.

Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe oraz DYPLOM ukończenia kursu.

KONTAKT i szczegółowe informacje: Monika: 516 157 759, szkolenia@oshin.pl

TRENERKA: Monika Wilma-Wiśniewska, prowadząca od 2009 roku Centrum Masaży i Szkoleń OSHIN, masażystka, terapeutka, instruktor sportu, konsultantka ajurwedy, trenerka metody Pilates, coach oddechu, szkoleniowiec. Miłośniczka holistycznego podejścia do ciała i zdrowego trybu życia. Pasjonatka szeroko pojętej pracy z ciałem.

Zgłoszenia

INWESTYCJA: 700 zł netto
Szkolenie indywidualne: 850 zł netto
Termin: wkrótce

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia i wpłacenia bezzwrotnej, minimalnej kwoty: 300 zł.

KONTO DO WPŁATY:
Centrum OSHIN, 78 1140 2004 0000 3402 7702 7659
Tytuł przelewu: nazwa kursu, data, imię , nazwisko (proszę nie pisać słowa "zaliczka").

W przypadku chęci posiadania faktury, proszę podać mailem (szkolenia@oshin.pl) lub poprzez formularz zgłoszeniowy – niezbędne dane. 

Najkrótszą drogą rezerwacji szkolenia jest opłacenie kursu (lub jego minimalnej kwoty) i wysłanie potwierdzenia wraz ze zgłoszeniem poprzez formularz poniżej.

Formularz zapisu:

Zapis na kurs stacjonarny - Ajurwedyjski duet
Terminy *
Potwierdzenie wpłaty
Maksymalny rozmiar pliku: 1MB
Zgoda RODO *